dilluns, 21 abril de 2014

HORARIS DEL 23 AL 27 D'ABRIL


CATEGORIA
RIVAL
CAMP
DIA
HORA
RES.
AMATEUR
SANTA PONSA
STA. PONSA
26/04
18'00
-
JUVENIL
CALVIÀ ATº
SES COMES
27/04
17'00
-
FEMENÍ
ALGAIDA
SES COMES
27/04
12'00
-
CADET
CALVIÀ
SES COMES
26/04
18'00
-
INFANTIL
DESCANSA
-
-
-
-
INFANTIL F7
LLUBÍ
LLUBÍ
25/04
20'15
-
ALEVÍ "A"
ATº LA UNIÓN "A"
SECAR LA REAL
26/04
12'00
-
ALEVÍ "B"
ATº ESCOLAR
SES COMES
26/04
16'00
-
BENJAMÍ "A"
BARRACAR "A"
SES COMES
25/04
19'00
-
BENJAMÍ "B"
ATº SON SERVERA
SES ERES
26/04
15'15
-
BENJAMÍ "C"
SINEU
SINEU
25/04
19'00
-
PRE-BENJAMÍ
SANTANYÍ
SANTANYÍ
26/04
10'30
-
CADET
SAN FRANCISCO ATº
SES COMES
23/04
19'30
-
ESCOLETA
-
-
-
-
-

Fotos IX Torneig de Pasqua de Futbol Base

Podreu veure totes les fotografies del torneig a l'apartat Torneig de Pasqua del menú.

diumenge, 13 abril de 2014

dimarts, 8 abril de 2014

HORARIS DE L'11 AL 13 D'ABRIL


CATEGORIA
RIVAL
CAMP
DIA
HORA
RES.
AMATEUR
BALEARES S.F.
SES COMES
12/04
17'00
2-0
JUVENIL
PATRONATO
ES PORTIXOL
12/04
18'00
1-3
FEMENÍ
DESCANSA
-
-
-
-
CADET
DESCANSA
-
-
-
-
INFANTIL
POBLENC ATº
SES COMES
12/04
19'30
2-4
INFANTIL F7
ALARÓ
SES COMES
12/04
12'45
4-3
ALEVÍ "A"
SP. SANT MARÇAL
SES COMES
12/04
11'15
0-8
ALEVÍ "B"
CALA D'OR
CALA D'OR
11/04
19'00
12-0
BENJAMÍ "A"
SINEU
SINEU
12/04
10'00
1-6
BENJAMÍ "B"
PETRA
SES COMES
11/04
19'00
2-1
BENJAMÍ "C"
ALGAIDA "B"
SES COMES
12/04
10'00
5-2
PRE-BENJAMÍ
MARGARITENSE AT º
SES COMES
12/04
10'00
6-1
-
-----
ESCOLETA
-
-
-
-
-

dilluns, 31 març de 2014

HORARIS DEL 4 AL 6 D'ABRIL


CATEGORIA
RIVAL
CAMP
DIA
HORA
RES.
AMATEUR
ALQUERIA
ALQUERIA
06/04
17'30
3-2
JUVENIL
SON CLADERA "B"
SES COMES
06/04
17'00
6-2
FEMENÍ
CAMPOS
CAMPOS
05/04
15'45
2-3
CADET
DESCANSA
-
-
-
-
INFANTIL
ARTÀ ATL.
SES PESQUERES
09/03
15'00
0-9
INFANTIL F7
PETRA
NA CAPITANA
09/03
11'30
2-2
ALEVÍ "A"
LA SALLEA ATº "A"
LA SALLE
04/04
20'30
10-0
ALEVÍ "B"
ALQUERIA
SES COMES
05/04
16'00
1-5
BENJAMÍ "A"
PORTO CRISTO "C"
SES COMES
04/04
19'00
8-1
BENJAMÍ "B"
DESCANSA
-
-
-
-
BENJAMÍ "C"
PORTO CRISTO "A"
SES COMES
04/04
19'00
8-1
PRE-BENJAMÍ
ATº MARRATXÍ "B"
NOVA CABANA
04/04
19'00
3-1






ESCOLETA
-
-
-
-
-