dilluns, 16 març de 2015

HORARIS DEL 20 AL 22 DE MARÇ


CATEGORIA
RIVAL
CAMP
DIA
HORA
RES.
AMATEUR
MARIA DE LA SALUT
MARIA DE LA SALUT
22/03
16:15
2-0
JUVENIL PREF.
POBLENSE "B"
SA POBLA
21/03
18:30
6-1
JUVENIL 2a
DESCANSA
-
-
-
-
FEMENÍ
SON SARDINA ATº
SES COMES
21/03
19:30
4-0
CADET
SON SARDINA
SON SARDINA
21/03
17:00
1-1
INFANTIL 1a
POBLENSE
SA POBLA
22/03
11:30
8-0
INFANTIL 2a
MONTAURA
MANCOR
22/03
11:30
7-0
ALEVÍ "A"
SAN PEDRO ATº
SEMINARIO F7
22/03
09:00
5-2
ALEVÍ "B"
SINEU "B"
SES COMES
21/03
18:00
3-4
ALEVÍ "C"
SP. SANT MARÇAL "B"
SES COMES
21/03
16:30
2-9
BENJAMÍ "A"
ALGAIDA
ES PORRASSAR
21/03
11:15
1-4
BENJAMÍ "B"
SERVERENSE "B"
SES COMES
21/03
15:00
3-5
-
-
-
-
-
-
ESCOLETA
-
-
-
-
-

dilluns, 9 març de 2015

HORARIS DEL 13 AL 15 DE MARÇ

CATEGORIA
RIVAL
CAMP
DIA
HORA
RES.
AMATEUR
MONTAURA
MANCOR
15-03
17:00
1-0
JUVENIL PREF.
S'HORTA
SES COMES
15-03
17:00
0-3
JUVENIL 2a
UE STA MARIA
SANTA MARIA
14-03
18:00
1-3
FEMENÍ
INDEPENDIENTE
SES COMES
15-03
19:30
2-1
CADET
POBLENÇ ATº
SES COMES
14-03
20:00
2-2
INFANTIL 1a
SERVERENSE
SES COMES
14-03
18:15
2-3
INFANTIL 2a
ARTÀ ATº
SES COMES
14-03
16:30
0-2
ALEVÍ "A"
PATRONATO "A"
SES COMES
14-03
15:00
0-6
ALEVÍ "B"
S'HORTA ATº
SA LLEONA
13-03
19:00
8-2
ALEVÍ "C"
FELANITX
ES TORRENTÓ
14-03
11:45
5-3
BENJAMÍ "A"
DESCANSA
-
-
-
-
BENJAMÍ "B"
DESCANSA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ESCOLETA
DIADA
SON MACIÀ
-
-
-

dilluns, 2 març de 2015

HORARIS DEL 6 AL 8 DE MARÇ


CATEGORIA
RIVAL
CAMP
DIA
HORA
RES.
AMATEUR
BALEARES S.F.
SES COMES
07-03
16:00
0-3
JUVENIL PREF.
SON CLADERA "A"
SON CLADERA
07-03
16:00
3-0
JUVENIL 2a
INTERPLÀ
SES COMES
08-03
17:00
3-0
FEMENÍ
DESCANSA
-
-
-
-
CADET
DESCANSA
-
-
-
-
INFANTIL 1a
PL. DE CALVIÀ
SES COMES
07-03
18:30
0-0
INFANTIL 2a
CARDASSAR
ES MOLETER
07-03
11:30
6-0
ALEVÍ "A"
ATº LA UNIÓN
SECAR LA REAL
07-03
12:15
2-5
ALEVÍ "B"
P.E. S'ARENAL
SES COMES
07-03
09:00
3-3
ALEVÍ "C"
MANACORINS
SES COMES
07-03
12:15
2-3
BENJAMÍ "A"
SERVERENSE "A"
SES COMES
07-03
11:00
3-0
BENJAMÍ "B"
FELANITX "B"
ES TORRENTÓ
07-03
10:15
11-1
-
-
-
-
-
-
ESCOLETA
-
-
-
-
-

dilluns, 23 febrer de 2015

HORARIL DEL 27 DE FEBRER A L'1 DE MARÇ


CATEGORIA
RIVAL
CAMP
DIA
HORA
RES.
AMATEUR
SERRALTA
SON XIMELIS
01-03
18:00
3-0
JUVENIL PREF.
PATRONATO
SES COMES
01-03
12:00
3-3
JUVENIL 2a
DESCANSA
-
-
-
-
FEMENÍ
SP. DE MAHÓN
BINTAUFA
01-03
12'00
6-1
CADET
ES RAVAL
SON FLO
28-02
20:30
0-0
INFANTIL 1a
SALLA
LA SALLE
01-03
10:30
3-2
INFANTIL 2a
DESCANSA
-
-
-
-
ALEVÍ "A"
OLÍMPIC
SES COMES
28-02
15:30
4-4
ALEVÍ "B"
RTVO ARENAL
SES COMES
28-02
12:30
7-0
ALEVÍ "C"
PETRA
NA CAPITANA
28-02
11:00
10-0
BENJAMÍ "A"
FELANITX "A"
ES TORRENTÓ
27-02
19:00
2-3
BENJAMÍ "B"
CARDASSAR "A"
SES COMES
28-02
15:00
0-9
-
-
-
-
-
-
ESCOLETA
-
-
-
-
-