divendres, 21 novembre de 2014

HORARIS DEL 21 AL 23 DE NOVEMBRE


CATEGORIA
RIVAL
CAMP
DIA
HORA
RES.
AMATEUR
SÓLLER "B"
SES COMES
22/11
16'00
-
JUVENIL PREF.
LLOSETENSE
LLOSETA
22/11
18'15
-
JUVENIL 2a
ARENAL "B"
ARENAL
22/11
19'00
-
FEMENÍ
ATº JESÚS
NTRA. SRA. DE JESÚS
23/11
12'00
-
CADET
RTVO RAFAL
RAFAL
22/11
18'30
-
INFANTIL 1a
SANTA MÒNICA
STA. MÒNICA
22/11
12'30
-
INFANTIL 2a
S'HORTA ATº
SES COMES
22/11
12'00
-
ALEVÍ "A"
SAN FRANCISCO ATº
SON FUSTER
22/11
11'30
-
ALEVÍ "B"
ALGAIDA
SES COMES
22/11
18'30
-
ALEVÍ "C"
CALA D'OR
SES COMES
22/11
18'30
-
BENJAMÍ "A"
CAMPOS
CAMPOS
22/11
09'45
-
BENJAMÍ "B"
DESCANSA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ESCOLETA
DIADA
CAPDEPERA
22/11
11'00
-

dijous, 13 novembre de 2014

dimecres, 12 novembre de 2014

HORARIS DEL 14 AL 16 DE NOVEMBRE


CATEGORIA
RIVAL
CAMP
DIA
HORA
RES.
AMATEUR
DESCANSA
-
-
-
-
JUVENIL PREF.
BINISSALEM "A"
SES COMES
16/11
18'00
1-1
JUVENIL 2a
MANACOR "C"
SES COMES
15/11
16'30
2-3
FEMENÍ
SERRALTA "A"
SES COMES
15/11
19'00
7-0
CADET
SON SARDINA
SES COMES
15/11
12'30
3-0
INFANTIL 1a
POBLENSE
SES COMES
15/11
10'30
0-4
INFANTIL 2a
SON SARDINA
SON SARINA
15/11
16'00
7-1
ALEVÍ "A"
SAN PEDRO ATº
SES COMES
15/11
09'00
3-0
ALEVÍ "B"
SINEU "B"
SINEU
15/11
12'30
4-7
ALEVÍ "C"
SP. SANT MARÇAL "B"
SON CUALELLAS
15/11
12'00
10-1
BENJAMÍ "A"
ALGAIDA
SES COMES
15/11
15'00
8-2
BENJAMÍ "B"
SERVERINS
SES ERES
15/11
09'45
8-0
-
-
-
-
-
-
ESCOLETA
-
-
-
-
-

dimarts, 4 novembre de 2014

HORARIS DEL 7 AL 9 DE NOVEMBRE


CATEGORIA
RIVAL
CAMP
DIA
HORA
RES.
AMATEUR
CALA MILLOR
SES COMES
09/11
17'30
1-1
JUVENIL PREF.
MANACOR "B"
NA CAPELLERA
09/11
18'30
4-2
JUVENIL 2a
POLLENÇA I PORT
POLLENÇA
09/11
18'30
4-0
FEMENÍ
POLLENÇA I PORT
PORT POLLENÇA
09/11
11'00
3-1
CADET
POBLENSE ATº
SA POBLA
08/11
18'00
1-1
INFANTIL 1a
SERVERENSE
SES ERES
08/11
17'15
2-1
INFANTIL 2a
MONTAURA
SES COMES
08/11
11'00
0-5
ALEVÍ "A"
PATRONATO "A"
PORTIXOL
08/11
10'00
6-0
ALEVÍ "B"
S'HORTA ATº
SES COMES
08/11
16'30
2-6
ALEVÍ "C"
FELANITX
SES COMES
08/11
15'00
1-5
BENJAMÍ "A"
DESCANSA
-
-
-
-
BENJAMÍ "B"
SERVERENSE "B"
SES ERES
08/11
16'00
4-0
-
-
-
-
-
-
ESCOLETA
-
-
-
-
-

dilluns, 27 octubre de 2014

HORARIS DEL 29 D'OCTUBRE AL 2 DE NOVEMBRE


CATEGORIA
RIVAL
CAMP
DIA
HORA
RES.
AMATEUR
BUNYOLA F.C.
MIQUEL BESTARD
01/11
17'00
2-1
JUVENIL PREF.
POBLENSE "B"
SES COMES
01/11
19'30
7-0
JUVENIL 2a
DESCANSA
-
-
-
-
FEMENÍ
COLLERENSE "B"
SES COMES
01/11
17'00
2-3
CADET
DESCANSA
-
-
-
-
INFANTIL 1a
DESCANSA
-
-
-
-
INFANTIL 2a
ARTÀ ATLÈTIC
SES PESQUERES
02/11
11'00
2-0
ALEVÍ "A"
DESCANSA
-
-
-
-
ALEVÍ "B"
DESCANSA
-
-
-
-
ALEVÍ "C"
SERVERENSE "B"
SES COMES
01/11
15'00
3-8
BENJAMÍ "A"
SERVERENSE "A"
SES ERES
01/11
10'30
2-3
BENJAMÍ "B"
FELANITX "B"
SES COMES
01/11
15'00
0-7
JUVENIL PREF.
PENYA ARRABAL "B"
SES COMES
29/10
20'30
1-0
ESCOLETA
-
-
-
-
-